Mora na Štěpána předvedla obrat, Karlovy Vary porazila po nájezdech. Zase zářil Krejčí

27. prosinec 2021

Extraligoví hokejisté Olomouce ve 35. kole doma porazili Karlovy Vary 3:2 po samostatných nájezdech, v tabulce se posunuli na devátou příčku. V duelu se Západočechy se Hanákům podařilo otočit skóre, dlouho prohrávali 0:2.

Podle trenéra Zdeňka Motáka si ale jeho svěřenci přesto zasloužili zvítězit už v základní hrací době. „Od druhé třetiny jsme se dostávali nejenom do střeleckých, ale i brankových situací. Důležité bylo, že jsme si ve třetí třetině vytvořili tlak a logickým vyústěním bylo vyrovnání na 2:2,“ sdělil po utkání kouč Mory.

Co o utkání řekla největší hvězda Hanáků David Krejčí, který v předposlední minutě základní hrací doby obstarala srovnání? Poslechněte si v jeho pozápasových ohlasech.