Martina Navrátilová: Bára Krejčíková neměla čas na plnohodnotnou přípravu. Věřím, že na trávě už bude zpátky ve formě

31. květen 2022

V druhém týdnu prestižního tenisového turnaje Roland Garros je v posledních letech zvyklostí, že informujeme o kvalitních výkonech českých tenistek. Tentokrát se v Paříži tolik nezadařilo. „Muchová měla pech, vypadala dobře a doufám, že bude s kotníkem v pořádku. Káje s Petrou to na antuce nešlo,“ hodnotí vystoupení českých hráček legendární Martina Navrátilová, která se do Francie vydala na setkání legend. Vše podstatné z turnaje nadále sleduje i reportér Jaroslav Plašil.

Po únorovém zranění lokte se na kurty vrátila i Barbora Krejčíková, ale ani její působení na Roland Garros nemělo dlouhého trvání. „Určitě neměla šanci se připravit plně fyzicky a psychicky. Hlavní je, že už jí nelimituje zranění a věřím, že na travnatých okruzích bude zpátky ve formě,“ říká Martina Navrátilová.

autoři: Jaroslav Plašil , ova
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser