Kajakářka Kateřina Minařík Kudějová končí kariéru. Pádlo vyměnila za práci s korporátními daněmi

3. květen 2022

Sympatická závodnice je mistryní světa z roku 2015 a několikanásobnou medailistkou z mistrovství Evropy, ale další cenné kovy z velkých akcí už nepřidá! „Je čas jít dál a musím se připravit na normální život, pádlovat nemůžu do nekonečna,“ komentuje konec profesionální kariéry kajakářka Kateřina Minařík Kudějová v exkluzivním rozhovoru Radiožurnálu Sport. Rozlučková akce proběhne v pražské Troji, kde nastoupí do závodu Českého poháru. Jinak vodu už opustila a věnuje se daním.

Fyzickou zátěž vyměnila úspěšná kajakářka za psychické vytížení. Jak jí baví práce s korporátními daněmi? Jak se nyní udržuje v kondici? Dopřává si po profesionální kariéře něco, co jí bylo jinak zapovězeno? Poslechněte si exkluzivní rozhovor s Kateřinou Minařík Kudějovou, která se o víkendu rozloučí s vodním kanálem v Troji.

autoři: Jan Suchan , rej
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.