Hlasování v anketě Hit roku 2003

2. leden 2004

Již čtvrtým rokem můžete rozhodnout o nejpopulárnější česky zpívané písni. Fandíte českým interpretům, textařům i hudební skladatelům? Pak neváhejte a pošlete své hlasy - nejlépe hned teď! Navíc můžete vyhrát zájezdy na Kanárské ostrovy s CK FISCHER.

I letos Vám předkládáme žebříček třiceti nejhranějších skladeb uplynulého roku. Písnička nejčastěji hraná v rádiu nemusí být nutně také nejpopulárnější - výběr a vkus hudebních redaktorů může být jiný než běžných posluchačů. Pojďte tedy hlasovat, která z uvedených písní se Vám nejvíce líbí.

Abychom neovlivňovali vaše rozhodování, seřadili jsme písně podle abecedy. Pečlivě si žebříček projděte a oblíbeným písním pošlete každé zvlášť SMS zprávu s hlasem. Můžete jich poslat maximálně pět a každá znamená pro sčítání jeden hlas.

Jak na to?

Do SMS napište přesně tento text: HLA HIT a za něj (po mezeře) pořadové číslo jedné písničky podle našeho seznamu (pokud byste hlasovali např. pro skladbu na 33. místě, zpráva by měla tvar HLA HIT 33). SMS pak odešlete na číslo 9001103. Cena SMS je pouhé 3,- Kč včetně DPH (cena zahrnuje odeslání SMS a zpětné potvrzení jejího přijetí).

Hlasování končí v pondělí 9. února 2003 o půlnoci.

autor: jkr
Spustit audio

Více z pořadu