Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá zápasy českých týmů v Evropské lize a Evropské konferenční lize

30. listopad 2023, aktualizováno

V předposledním zápase základní skupiny Evropské ligy si vítězstvím 3:2 na půdě Šeriffu Tiraspol zajistila Slavia postup do jarní fáze. Ten už měla v EKL jistý Plzeň, která i tak vyhrála proti Ballkani 1:0. Stejným poměrem Sparta porazila Betis a oživila postupové naděje. Na všech stadionech máme reportéry a tak vám nabídneme přímé přenosy ze zápasů českých zástupců. Nenechte si ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport. Kdy vysíláme živě?

Čtvrtek 30. listopadu

  • Základní skupina Evropské ligy: Sparta Praha - Betis Sevilla 1:0

Fotbalisté Sparty nejsou ve skupině Evropské ligy v jednoduché pozici. Postup do jarní části soutěže nemají ve svých rukou. A jestli nechtějí bojovat jen o třetí místo, které znamená posun do vyřazovací části Konferenční ligy, musí ve čtvrtek v předposledním utkání skupiny porazit sevillský Betis. Utkání z Letné budou komentovat Tomáš Petr a Mirko Vasić, tak si nás rozhodně nalaďte.

  • Základní skupina Evropské ligy: Šeriff Tiraspol - Slavia Praha 2:3

Fotbalisté pražské Slavie v předposledním utkání skupiny Evropské ligy po obratu a proměněné penaltě v páté minutě nastavení vyhráli v Tiraspolu nad Šeriffem 3:2 a zajistili si postup do jarní vyřazovací části soutěže.

  • Základní skupina Evropské konferenční ligy: FC Ballkani - Viktoria Plzeň 0:1

Plzeňští fotbalisté porazili v pátém kole Evropské konferenční ligy kosovský tým Ballkani 1:0 a ve skupině C i popáté zvítězili, z toho počtvrté výsledkem 1:0. Utkání v Tiraně rozhodl v 81. minutě střídající Pavel Šulc. Hosté uspěli i ve výrazně pozměněné sestavě.

Na všech stadionech má Radiožurnál Sport reportéry, takže uslyšíte v přímém přenosu to hlavní z vystoupení českých zástupců v evropských pohárech. Nalaďte si nás od 18.45, kdy utkání rozehrají Sparta a Plzeň. Čtvrteční odpoledne a večer bude na Radiožurnálu Sport patřit fotbalu, tak u toho buďte s námi.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Radiožurnál Sport , rej
Spustit audio

Související