Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Podívejte se na program přenosů

5. srpen 2022, aktualizováno

Česká nejvyšší fotbalová soutěž o víkendu pokračuje druhým kolem. Při ligovém startu body ztratili Plzeň, Slavia i Sparta. Odčiní favorité na ty nejvyšší příčky nečekaná zaváhání? Tuzemský fotbal na naší stanici je zpět. Užijte si sezonu 2022/2023. Všechny zápasy nabízíme živě. Tak si nenechte ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport. Každý hrací den startuje pořad S mikrofonem za fotbalem už od 16 hodin.

2.kolo

Neděle 7. srpna, 19:00

SK Slavia Praha - FC Trinity Zlín

Slavia ani Zlín v prvním ligovém kole neskórovali. Pražané nečekaně podlehli 0:1 Hradci Králové a Moravané hráli bez branek s Mladou Boleslaví. Kdo první odstaví střelecké stavidla? Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského se pozitivně naladili ve čtvrtečním zápase třetího předkola Evropské konfereční ligy proti Panathinaikosu, který vyhráli 2:0. Rozjedou se i v lize proti Zlínu?

Z pražského Edenu doprovodí přímý přenos utkání svým komentářem Tomáš Petr a Vojtěch Šilhan. Utkání startuje v 19 hodin. Nezapomeňte si naladit Radiožurnál Sport.

Ostatní nedělní duely od 16:00: České Budějovice - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Jablonec a Slovácko - Hradec Králové. Ze všech stadionů nabízíme živé vstupy v tradičním pořadu S mikrofonem za fotbalem.

Sobota 6. srpna, 19:00

Bohemians Praha - Baník Ostrava

Hráči pražských Bohemians do sezony vstoupili, jak si asi ani nevysnili. V Jablonci při ligovém startu zvítězili 3:0 a průběžně se vyhoupli do čela tabulky. Potvrdí formu i proti Baníku Ostrava, který nezvládl ligovou premiéru pod trenérem Pavlem Vrbou? Sobotní program zápasů vyvrcholí zajímavým střetnutím.

Nalaďte si od 19 hodin Radiožurnál Sport a užijte si fotbalové utkání naplno v přímém přenosu s komentářem Františka Typovského a Mirko Vasiče.

Ostatní sobotní duely od 16 hodin: Olomouc - Brno, Liberec - Teplice a Plzeň - Pardubice. Ze všech stadionů nabízíme živé vstupy v tradičním pořadu S mikrofonem za fotbalem.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Radiožurnál Sport , ova
Spustit audio

Související