Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Podívejte se na program přenosů

22. květen 2022

Letošní ročník Fortuna ligy potřebuje rozluštit poslední tajenku. Kdo se udrží nebo kdo naopak z druhé nejvyšší soutěže postoupí mezi elitu. Barážové dvojutkání mezi Teplicemi s Vlašimí a Bohemians s Opavou nabídneme živě. Tak si nenechte ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport.

Neděle 22. května, 16:00

Baráž o Fortuna ligu. odvetná utkání: Vlašim - Teplice a Bohemians -  Opava od 16:00

1. utkání: Teplice - Vlašim 3:0 a Opava - Bohemians 0:1

V úvodních utkáních baráže se dařilo více prvoligovým týmům. Teplice přejely Vlašim a před odvetou si drží pohodlný náskok, z Opavy příznivý výsledek dovezla i Bohemians Praha. Potvrdí v odvetách současní ligoví účastníci roli favorita?

Odvetná utkání baráže o Fortuna ligu budou v přímém přenosu komentovat Jakub Kanta a František Typovský. Poslouchejte na Radiožurnál Sport od 16 hodin pořad S mikrofonem za fotbalem a od našich reportérů se dozvíte vše podstatné.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autor: ova
Spustit audio

Související