Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá souboj Plzně proti Fiorentině ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy

10. duben 2024, aktualizováno

Evropské pohárové soutěže dospěly do čtvrtfinálové fáze a jako jediný český zástupce zbyla ve hře Viktoria Plzeň. Mezi nejlepší osmičkou Evropské konferenční ligy se střetne s italskou Fiorentinou. Utkání v Doosan Aréně začíná ve čtvrtek 11. dubna v 18.45 a na Radiožurnálu Sport ho uslyšíte celý v přímém přenosu.

Čtvrtek 11. dubna, 18.45

  • 1. čtvrtfinále Evropské konferenční ligy: Plzeň - Fiorentina 0:0

Fotbalisté Plzně v úvodním čtvrtfinále Evropské konferenční ligy remizovali doma s favorizovanou Fiorentinou bez branek. Italský finalista minulé sezony soutěže měl více ze hry, stejně jako domácí si ale vytvořil jen minimum šancí. Za hosty nastoupil jako střídající v 70. minutě český reprezentační záložník Antonín Barák.

Jak tým Miroslava Koubka zvládne duel s italským velkoklubem? Poslouchejte v přímém přenosu na Radiožurnálu Sport nebo v aplikaci mujRozhlas.cz s komentářem Vladislava Janouškovce a Pavla Tylšara.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Radiožurnál Sport , rej
Spustit audio

Související