Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá fotbalová utkání českých týmů v základní skupině evropských pohárů. Podívejte se na program přenosů

31. říjen 2022, aktualizováno

Evropské pohárové soutěže mají na programu závěrečná utkání základních skupin. Plzeň v milionářské soutěži končí, premiéra Slovácka v základních skupinách evropských soutěží je také u konce a jediná Slavia je v naději, že může postoupit do jarní fáze soutěže. Všechny zápasy nabízíme živě. Tak si nenechte ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport.

Čtvrtek 3. listopadu, 18:45

6. zápas skupiny G Evropské konfereční ligy: Slavia Praha - Sivasspor

Fotbalisté Slavie zvítězili v předposledním z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy na hřišti Ballkani 1:0 a udrželi naději na postup. Před závěrečným duelem ale nejsou v pohodlné situaci. K postupu jim nemusí stačit ani výhra nad Sivassporem. Pokud Kluž v souběžně hraném duelu porazí doma Ballkani, nestačila by Pražanům k postupu ani výhra nad tureckým týmem. Jak dramatická zápletka dopadne?

Přímo v Edenu budou rozhodující bitvu Slavie komentovat Vojtěch Šilhan a Mikuláš Jáša. Tak si nalaďte Radiožurnál Sport.

Čtvrtek 3. listopadu, 21:00

6. zápas skupiny D Evropské konfereční ligy: Partizan Bělehrad - Slovácko

Tým z Uherského Hradiště po prohře s německým Kolínem s jistotou skončí ve své první sezoně v evropských pohárech ve skupině D poslední. O tom, kdo z trojice Kolín, Partizan Bělehrad a Nice postoupí do vyřazovací fáze rozhodne poslední kolo. Uhrají hráči moravského celku na bouřlivé půdě Partizanu solidní výsledek a rozloučí se s pohárovou Evropou se ctí?

Přímo na stadionu v Bělehradu budou utkání komentovat David Nekvinda a Mirko Vasič.

Úterý 1. listopadu

6. zápas skupiny C Ligy mistrů: Viktoria Plzeň - FC Barcelona 2:4

Fotbalisté Plzně na závěr hlavní fáze Ligy mistrů doma podlehli favorizované Barceloně 2:4 a ve skupině C prohráli i šesté utkání. Obě domácí branky vstřelil útočník Tomáš Chorý. Plzeň v šesti duelech dosáhla skóre 5:24, ale negativní rekord skupinové fáze Ligy mistrů v úterý překonali glasgowští Rangers, kteří uzavřeli skupinu A s šesti porážkami a skóre 2:22. Předtím bylo nejhorší Dinamo Záhřeb bez bodu a se skóre 3:22 z ročníku 2011/12.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Radiožurnál Sport , rej
Spustit audio

Související