Bývalému trenérovi se splnil sen. Setkal se s hráči své oblíbené Viktorie Plzeň

5. prosinec 2017
Ježíškova vnoučata plní i hodně nezvyklá přání. Jaroslav Holý z Přeštic se chtěl podívat na trénink fotbalistů Viktorie Plzeň. Přání mu splnila společnost DHL, a tak se nejenom podíval na trénink, ale také mluvil s hráči a nakonec oblékl i dres.

Ježíškova vnoučata mnohdy plní hodně nezvyklá přání. Mezi ty určitě patří i přání Jaroslava Holého z Přeštic u Plzně. Před penzí býval fotbalovým trenérem a chtěl se podívat na trénink svého oblíbeného klubu Viktorie Plzeň. Přání mu splnila společnost DHL.

Pan Holý se nejenže podíval na fotbal, ale potkal se i s hráči a oblékl si plzeňský dres. „Je to dárek k Vánocům i pro mě,” pochvaluje si jeho manželka, která ho na stadion doprovodila.

„Na hřišti se mě štěstí vždycky drželo,” vzpomíná mezitím pan Holý. A své štěstí si vyzkoušel i dnes. Společně s hráči fotbalové Viktorky si párkrát kopl do míče. Fotbal přitom hrál naposledy s vnuky, když byli malí, vnukům je dnes už přes třicet let.

To nejlepší ale přišlo na konec. Plzeňští hráči mu darovali jeho vlastní červenomodrý dres s číslem 80 na zádech. „To je bomba,” neskrýval pan Holý dojetí.